Powitanie
Powitanie-nasze małżeńskie pary

Witajcie

To my kochani. Ela i Jacek z naszej grupy małżeństw czekających na jeżową przyszłość.oczko
Zachęcamy wszystkich do wspólnego zagospodarowywania naszego forum. Może mielibyście jakieś sugestie co do tematów forum?>

8)Jeszcze trochę będziemy się spotykać, więc możemy ustalić pewne sprawy w "realu".
Pozdrawiamy


  PRZEJDŹ NA FORUM