| Powitanie Powitanie-nasze małżeńskie pary |
Witajcie To my kochani. Ela i Jacek z naszej grupy małżeństw czekających na jeżową przyszłość. Zachęcamy wszystkich do wspólnego zagospodarowywania naszego forum. Może mielibyście jakieś sugestie co do tematów forum?> 8)Jeszcze trochę będziemy się spotykać, więc możemy ustalić pewne sprawy w "realu". Pozdrawiamy |