Powitanie
Powitanie-nasze małżeńskie pary
Witajcie
Udało się. Właśnie się zalogowaliśmy mimo małych trudności. Cieszymy się, że możemy się w ten sposób kontaktować, jest szansa że dzięki temu łatwiej będzie utrzymywać kontakt ze sobą po zakończeniu wtorkowych spotkań. A kto, wie może w przyszłości również będzie nam dane dzięki temu obserwować jak rosną nasze dzieci.
Serdecznie Pozdrawiamy

Ela gratulujemy pomysłu. oczko


  PRZEJDŹ NA FORUM