Spotkanie - czwartek
nasze najbliższe spotkanie
Sie-macie jeżyki...
Myślę, że my jakoś damy radę dotrzeć jeśli się nic nie zmieni.
A czy już wiemy gdzie i o której godzinie odbędzie się to spotkankopytajnik
Proponuję jakieś miejsce, gdzie nie ma problemu z zaparkowaniem autka (w trosce o moją żonkę, która dojedzie dopiero po 20tejcool).



  PRZEJDŹ NA FORUM