| Spotkanie - czwartek nasze najbliższe spotkanie |
| Sie-macie jeżyki... Myślę, że my jakoś damy radę dotrzeć jeśli się nic nie zmieni. A czy już wiemy gdzie i o której godzinie odbędzie się to spotkanko Proponuję jakieś miejsce, gdzie nie ma problemu z zaparkowaniem autka (w trosce o moją żonkę, która dojedzie dopiero po 20tej |