Spotkanie - czwartek
nasze najbliższe spotkanie
No to i nam wstępnie pasuje przyszły czwartek jak równiez miejsce spotkania tj. Celtic. Fajny lokal, spokojnie bedzie mozna pogadać, a jak ktos sie zasiedzi to pójdzie poskakać na parkiecie.


  PRZEJD NA FORUM