Spotkanie - czwartek
nasze najbliższe spotkanie
Witamy wszystkich.
Szkoda, że nie możemy się spotkać jutro, no trudno. Nie możemy obiecać, że będziemy za tydzień w czwartek, ale dołożymy wszelkich starań aby się pojawić.
Pozdrawiamy
Ewa i Jacekbardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM