Kwalifikacja
Witajcie,
Czy dzwoniliście może już do ośrodka, żeby dowiedzieć się czy kwalifikacja przebiegła pomyślniepytajnik
My jeszcze nie wiemy.zmieszanyporuszony


  PRZEJDŹ NA FORUM