Św. WAlenty
Wszystkim zakochanym z powodu nadeszłego z "zepsutego" Zachodu święta "zmuszeni" jesteśmy życzyć dalszego kochania i Miłości dawania.cool pozdrawiamy i bawcie się dziś dobrze jeżykowe małżeństwapan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM