Św. WAlenty
Wszystkim zakochanym z powodu nadeszłego z "zepsutego" Zachodu święta "zmuszeni" jesteśmy życzyć dalszego kochania i Miłości dawania.
pozdrawiamy i bawcie się dziś dobrze jeżykowe małżeństwa
PRZEJDŹ NA FORUM