| Doczekaliśmy się.. ...upragnionego telefonu |
| Witamy wszystkich z radosną nowiną Doczekaliśmy się telefonu z Ośrodka. W najbliższym tygodniu wielki dzień - poznamy naszego synka, który przebywa i czeka na nas w DD. Jesteśmy przeszczęśliwi i podekscytowani zbliżąjacym się pierwszym spotkaniem. Ogarnął nas szał wielkich przygotowań w domu, na przybycie nowego członka rodziny. Pomimo wielkiego zmęczenia, jesteśmy zszokowani, jak wciąż czerpiemy nowe siły... O szczegółach najchętniej opowiemy przy okazji spotkania (termin do uzgodnienia). Serdecznie pozdrawiamy wszystkie jeże i jeżyki. |