Doczekaliśmy się..
...upragnionego telefonu
A mo ze w weekend w godzinach popołudniowych gdzies w ogródku w Rynku? Bo jesli chodzi o nas to my pod wieczór nie mozemy.


  PRZEJDŹ NA FORUM