Tak myśleliśmy, ze jak Mały się rozkręci to juz nie bedzie tak spokojnie . Fajnie, ze nasze dzieci sa z tego samego rocznika Nasz syn budzi sie około 6 ale sie wycwanilismy i zabieramy go nieraz do siebie i spi z nami do 8, w ten sposób mozna sie w miare wyspać. Cieszymy sie Waszym szczęsciem bo znamy jego smak. Pozdrawiamy Was serdecznie i mamy nadzieje, ze kiedys spotkamy sie z naszymi pociechami. Teraz sie z Wami zegnamy bo w piątek wyjezdzamy z synkiem na nasze pierwsze wakacje nad morze
Ela czy nie mozna zrobic tak aby nikt z zewnątrz nie czytał naszych postów Chcieliśmy nawet usunąć nasze konto ale nie ma tez takiej opcji. |