Doczekaliśmy się..
...upragnionego telefonu
Witajcie, my także "wracamy do rzeczywistości" po wakacjach. Chłopcy są jeszcze u babci, ale 22-go będziemy już w komplecie we Wrocku.wesoły
Pozdrowienia


  PRZEJDŹ NA FORUM